قدمت ما

فروشگاه آکو ویپ از قدیمی ترین ویپ شاپ های داخل ایران است. بدون شک قدمت ما باعث تجربیاتی تلخ و شیرین در سیستم ویپینگ می باشد که انتقال این تجربیات به ویپرها سودمند و مفید است. در آکو ویپ مبنای فروش ما، سلیقه ای نیست. با ارائه مشاوره دقیق به نیاز مشتری میپردازیم و اقدام به معرفی دستگاه می کنیم.

به عنوان مثال شخصی که سابقه استفاده از قلیان را دارد نباید سمت پادسیستم ها برود و…

یکی از مزیت های اصلی آکو ویپ نسبت به رقبا، انجام تعمیرات تخصصی دستگاه ها با جدیدترین وسایل الکترونیکی دنیا می باشد. از این جهت مشتری با خیالی آسوده اقدام به خرید میکند.

مواردی که جزو اصول کاری آکو ویپ است

  • خیال مشتری از بابت پشتیبانی بعد از خرید آسوده است چون با به وجود آمدن نقص های فنی، رفع و رجوع مشکل مشتریان در اولویت مجموعه می باشد.
  • از آنجایی که تعمیرات تخصصی ویپ در مجموعه ما انجام میشود، مشاوره ما کاملا تخصصی و بر اساس بحث فنی و کارایی دستگاه ها می باشد.
  • به طور قطع بازخورد تمامی دستگاه ها برای مجموعه ما کاملا ملموس است. (به جهت انجام تعمیرات دستگاه ها) و بر این اساس مشاورین مجموعه از پیشنهاد خرید دستگاه های که آمار خرابی بالایی دارند به مشتری امتناع خواهند کرد و مشتری بر اساس تجربیات ما در زمینه فنی دستگاه ها، انتخاب کم ریسک تری خواهد داشت.
  • به منظور جلب رضایت مشتریان، تمامی دستگاه های ما (به جز پادهای یک بار مصرف) شامل یک هفته گارانتی می باشند تا در صورت بروز هر گونه مشکل کارخانه ای، مشتری دچار زیان مالی نشود.
  • لازم به ذکر است تمامی اقلام موجود در آکو ویپ، اعم از ویپ، پاد سیستم، جویس ویپ، سالت نیکوتین، کویل و… اورجینال و دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.