آکو ویپ مشاور ویپینگ شماست

آکو ویپ | 09198144908

وبلاگ

راهنمای 0 تا 100 انتخاب ویپ | کامل‌ترین راهنمای خرید ویپ

عناوین محتوا

به این محتوا امتیاز بده

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین نظرات / 5. تعداد نظردهی:

zero-to-hundred-vape-selection-guide

در این مطلب از بلاگ آکو ویپ قصد داریم تا راهنمای کاملی جهت خرید ویپ به شما عزیزان ارائه دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل از صفر تا صد برای خرید ویپ اطلاعات کسب کنید.

چرا افراد سیگار و قلیان میکشند؟

اگر شخصی هستید که سیگار یا قلیان مصرف میکنید باید توجه داشته باشید مضراتی که مواد موجود در این نوع دخانیات دارند، بسیار زیاد و غیر قابل چشم پوشی هستند. هدف اصلی کسانی که قلیان یا سیگار مصرف میکنند تامین نیکوتین بدن است. اما موضوعی که وجود دارد و اکثر افراد هم از آن اطلاع دارند، این است که سموم مواد موجود در سیگار و قلیان بسیار بسیار بیشتر از از خود نیکوتینی است که به بدن میرسانند. در واقع شما با مصرف این دخانیات سموم مختلفی را همراه با نیکوتین وارد بدن خود میکنید که مضرات بسیار شدیدی چه در کوتاه مدت و بلند مدت به شما خواهند رساند.

از آنجایی که ویپ به نوعی یک تکنولوژی جدید در کشور ما محسوب میشود و بسیاری از افراد اطلاعاتی در این رابطه ندارند، متاسفانه به کشیدن سیگار و قلیان خود ادامه میدهند و برای تامین نیکوتین خود 1000 نوع مواد مضر و شیمیایی دیگری را وارد بدن خود میکنند.

فرق ویپ با قلیان و سیگار چیست؟

طبق آمار و اطلاعات مختلفی که در زبان انگلیسی موجود است، مضراتی که مصرف ویپ برای شما خواهد داشت تا ۸۰ درصد کمتر از مصرف قلیان و سیگار است. فقط کافیست تا این جمله را عینا “Comparison of vape with cigarettes” در گوگل سرچ کنید. با این جمله مواجه خواهید شد که از سمت خود گوگل نوشته شده است.

The difference between smoking and vaping is that smoking delivers nicotine by burning tobacco, which can cause smoking-related illnesses, and vaping can deliver nicotine by heating a liquid in a much less harmful way

معنی جمله بالا این است: تفاوت بین سیگار کشیدن و ویپینگ در این است که سیگار کشیدن نیکوتین را با سوزاندن تنباکو می‌رساند، که می‌تواند باعث بیماری‌های مرتبط با سیگار شود، و بخار کردن می‌تواند نیکوتین را با حرارت دادن یک مایع به روشی بسیار کمتر مضر، به بدن برساند.

اگر از مصرف این نوع دخانیات خسته شدید و قصد دارید تا آنها را ترک کرده و یا با گزینه بهتری جایگزین کنید، پیشنهاد میکنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید.

اولین نکته‌ای که ما در مجموعه آکو ویپ بسیار زیاد با آن مواجه هستیم، این است که افراد زیادی به ما مراجعه میکنند و برای رفع سرگرمی و یا تفریح قصد خرید دارند. البته که این موضوعی کاملا شخصی و دلخواه است. اما واقعیت امر این است که ویپ به هیچ وجه یک وسیله سرگرمی و وقت گذرانی نیست، بلکه گزینه‌ای است برای جایگزینی با قلیان و سیگار و به فرد کمک میکند تا به تدریج این دو را ترک کند.

دستگاه‌های جایگزین قلیان و سیگار سه نوع اصلی دارند

1-ویپ

دستگاهی است که به عنوان جایگزینی قلیان کاربرد دارد و حجم بخاری بالا با مقدار نیکوتین متوسطی را در اختیار مصرف کننده میگذارد. این دستگاه‌ها پرچمدار هستند و به نوعی جزو پرامکانات‌ترین دستگاه هایی هستند که توسط برندهای مختلف تولید میشوند.

2-پاد سیستم

پاد سیستم دستگاهی است که به عنوان جایگزینی سیگار کاربرد دارد و تمرکز آن بر روی مقدار نیکوتین بالا و حجم بخاری متوسط می باشد. این دستگاه‌ها از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه هستند و معمولا کاربری آسان و راحتی دارند.

3-ویپ پاد

دستگاه‌های دوکاره که هم میتوانند به عنوان جایگزین قلیان و هم جایگزین سیگار استفاده شوند. به نسبت ویپ قیمت مناسب تری دارند و جزو پرطرفدارترین محصولات برندهای مختلف هستند و به نوعی مخاطبان بیشتری دارند.

این دستگاه‌ها با چه چیزی نیکوتین تولید میکنند؟

جویس-طالبی-ملون-یخ-رایپ-ویپز

جویس طالبی ملون یخ رایپ ویپز

این دستگاه‌ها با دو نوع مایع به نام جویس و سالت نیکوتین، نیکوتین مناسب شما را تولید میکنند. اگر یک ویپ تهیه کنید، باید فقط از مایع جویس استفاده کنید. اگر یک پاد سیستم داشته باشید، سالت نیکوتین برای دستگاه شما ساخته شده است. اگر هم یک ویپ پاد داشته باشید، میتوانید هم از جویس و هم سالت نیکوتین در دستگاه خود استفاده کنید.

کدام دستگاه برای شما مناسب است؟

اگر فردی هستید که هیچکدام از دخانیات را مثل قلیان و سیگار مصرف نمیکنید به هیچ وجه توصیه نمیشود تا از ویپ استفاده کنید.

دستگاه مناسب ترک سیگار

اگر سیگار مصرف میکردید و قصد ترک آن را دارید بستگی به مقدار بودجه شما دو مورد پیشنهاد میشود

 1. پاد سیستم: میتوانید با یک هزینه معقول و مناسب یک پاد سیستم تهیه کرده و آن را جایگزین مصرف سیگار خود کنید. این دستگاه‌ها با سالت نیکوتین تغذیه میشوند و میتوانند در عین طعم رسانی بالا حجم بخار متوسطی را به شما تحویل دهند.
 2. ویپ پاد: گزینه دیگر برای افراد سیگاری که از لحاظ هزینه بالاتر میرود، دستگاه های دوکاره یا ویپ پاد است. این دستگاه‌ها که امروزه جزو پرچمداران برندهای دنیا محسوب میشوند. میتوانند هم به عنوان جایگزین سیگار و هم قلیان استفاده شوند. این موضوع به راحتی با تعویض یک کارتریج در دستگاه در کمتر از چند ثانیه امکان پذیر است.

دستگاه مناسب ترک قلیان

 1. ویپ: دستگاه‌هایی با امکانات بالا و به نسبت به ویپ پادها وات بالاتری دارند که با جویس تغذیه میشوند و به راحتی حجم بخار بالایی را (با توجه به مقدار وات دستگاه شما) به شما تحویل خواهند داد.
 2. ویپ پاد: دستگاه‌های دو کاره هستند که بالاتر درباره آنها توضیح دادیم. این دستگاه‌ها قیمت مناسب تری نسبت به ویپ ها داشته و دو نوع مایع جویس و سالت نیکوتین را پشتیبانی میکنند.

جمع بندی و پیشنهاد

قطع به یقین جایگزین کردن ویپ و یا پاد سیستم با قلیان و سیگار بهترین کاری است که یک فرد میتواند انجام دهد و از هر جایی که جلوی ورود این مضرات را به بدن خود بگیرد، به نفع خودش خواهد بود. اگر قصد ترک کلی دخانیات را دارید، پیشنهاد ما به شما همین است و حتی اگر قصد ترک آنها را ندارید ولی میخواهید یک نیکوتین با ضرر کمتر مصرف کنید، باز هم پیشنهاد ما جایگزینی سیگار و قلیان با دستگاه‌های موجود است.

حتی از لحاظ اقتصادی در طول دراز مدت، این موضوع به نفع شما خواهد بود. به جای خرید پاکت سیگار یا موارد مختلف برای راه‌اندازی قلیان، در ابتدای امر فقط یک هزینه برای خرید دستگاه اصلی میکنید و بعد از آن تنها هزینه‌ی شما خرید جویس یا سالت است. با مشاوره‌ای که میتوانید به طور حضوری از همکاران ما در مجموعه آکو ویپ دریافت کنید، روشهای نگهداری و استفاده درست از دستگاه ویپ به شما توضیح داده میشود تا طول عمر بالایی را برای دستگاه خود تضمین کنید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
آکو ویپ
آکو ویپ
آکو ویپ مشاور ویپینگ شماست

دیدگاهی در مورد “راهنمای 0 تا 100 انتخاب ویپ | کامل‌ترین راهنمای خرید ویپ

 1. بهزاد گفت:

  سلام دوست عزیز من دستگاه ویپ گیک ویپ ایجیس لجند ۲ دارم میخوام سالت نیکوتین استفاده کنم با این ویپ امکان داره؟ ضمنا یک اتومایزر وندی ویپ آر تی ای کایلین ام پرو هم دارم لطفا راهنمایی کنید و با تشکر از شما دوستان

  1. آکو ویپ گفت:

   سلام بهزاد عزیز. لجند ۲ از کویل های سری زد پشتیبانی میکنه و این کویل ها برای استفاده از جویس های فری بیس طراحی شدن نه سالت نیکوتین.

 2. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  یک سوال داشتم میخواستم بدونم برای افرادی که معمولا از سیگار های باریک و با درصد نیکوتین بالا استفاده میکنن چه پادی بهتره ؟

  1. آکو ویپ گفت:

   سلام محمد عزیز.انتخاب سالت نیکوتین در این موضوع مهم هست نه نوع پاد.

 3. محمد ۰۰z گفت:

  سلام خسته نباشید ی سوال کسانی ک اهل دخانیات نیستن ولی میخوان که ویپ .پاد.ویپ پاد رو امتحان کنن چه مدلی بهتر است یا بهتر است بگوییم چی پیشنهاد میکنید ؟
  ممنون میشم اگر ی مدل خوب پیشنهاد کنید
  باتشکر از شما.

  1. آکو ویپ گفت:

   سلام محمد عزیز.دوستانی که سابقه استفاده از دخانیات رو نداشتن به هیچ عنوان نباید سمت ویپینگ بیان چون ویپ وسیله ی سرگرمی و تفریح نیست بلکه جایگزین امن تر نسبت به قلیان و سیگار هست.

 4. محمد ابراهیمی گفت:

  باسلام.ویپ مثل قلیان طعمش خوبه؟؟؟یعنی کارایش مثل قلیان هست؟؟؟

  1. آکو ویپ گفت:

   سلام محمد عزیز.جویس های اورجینال ویپ طعم واضح تری نسبت به قلیان دارن ضمن اینکه ضرر کمتری هم دارند.

 5. shahriar گفت:

  بسیار جامع و کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید