آکو ویپ مشاور ویپینگ شماست

24 مدل بهترین جویس خنک 2024 که باید تست کنید!

عناوین محتوا

به این محتوا امتیاز بده

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین نظرات / 5. تعداد نظردهی:

جویس خنک و یخ چی بخرم؟!

برای ویپرها چه تازه کار و چه با سابقه همیشه انتخاب طعم جویس چالش بوده است. از آنجایی که برندهای بسیار متنوع و قدرتمندی در صنعت تولید جویس فعالیت میکنند. محصولات بسیار زیادی هم هستند که تولید شده اند و انتخاب را برای یک ویپر سخت میکند.

در این مطلب تلاش کردیم تا با جمع آوری اطلاعات مختلف از دنیای ویپینگ + نظرات و درخواست های مشتریان آکو ویپ + تجربه فروش خودمان، بهترین جویس های لاین یخ و خنک را به شما معرفی کنیم که تجربه آنها شما را پشیمان نخواهد کرد.

این مطلب در بهمن 1402 بروزرسانی شده و در طی زمان با بررسی و جمع آوری اطلاعات جدید، آپدیت میشود.

جویس های یخ و خنک، از محبوب ترین جویس های ویپ برای طرف داران طعم های میوه ای هستند. این جویس ها ، همان طعم میوه و یا دسری را در خود دارند و برای حس تازگی و خنکی بیشتر، با ماده ای به نام منتول ترکیب شده اند.

بهترین جویس های میوه ای و تنباکویی 2024

بسیاری از ویپرها از طعم‌های خنک و یخی استقبال می‌کنند، مخصوصا در جویس‌هایی که درصد نیکوتین بالاتری دارند، طعم‌های خنک و یخی سبب می‌شوند نیکوتین‌ موجود در جویس‌ها گلو را اذیت نکنند و حس خوبی از ویپینگ را برای ویپرها به وجود بیاورند.

بهترین جویس های خنک برند رایپ ویپز

 • 1- جویس توت فرنگی یخ رایپ ویپز
 • 2- جویس هندوانه یخ رایپ ویپز
 • 3- جویس سیب یخ رایپ ویپز
 • 4- جویس انبه یخ رایپ ویپز
 • 5- جویس انگور یخ رایپ ویپز

1- جویس توت فرنگی یخ رایپ ویپز RIPE VAPES STRAWBERRY FREEZ

جویس توت‌فرنگی یخ رایپ ویپز RIPE VAPES STRAWBERRY FREEZ

جویس توت‌فرنگی یخ رایپ ویپز RIPE VAPES STRAWBERRY FREEZ

اگر به طعم های شیرین و خنک علاقه دارید، یکی از پیشنهادهای آکو ویپ به شما جویس توت فرنگی یخ رایپ ویپز است. این جویس میتواند طعم بسیار دلچسب و خنک توت فرنگی را به دهان شما منتقل کند و حس خوبی از ویپینگ برای شما به وجود بیاورد.

حجم 60 میلی لیتری دارد و با نیکوتین 3 عرضه میشود. حس تازگی توت فرنگی آبدار تازه چیده شده همراه با خنکی یخ. جویس توت ‌فرنگی یخ رایپ ویپز یک انتخاب عالی برای روزهای گرم تابستان است.

2- جویس هندوانه یخ رایپ ویپز RIPE VAPES WATERMELON FREEZ

جویس هندوانه یخ رایپ ویپز RIPE VAPES WATERMELON FREEZ

جویس هندوانه یخ رایپ ویپز RIPE VAPES WATERMELON FREEZ

جویس هندوانه یخ رایپ ویپز با طعم تابستانی و لذت ‌بخش، برای هر ویپری مناسب است. یکی از محبوب ترین طعم‌ها در بین جویس‌ها است و حالتی خنک و جالب دارد.

ترکیب شیرینی هندوانه و خنکی یخ میتواند یک تجربه منحصر به فرد از ویپینگ برای شما داشته باشد. این جویس رایپ ویپ معمولا در فصول گرم سال محبوبیت بیشتری دارد و مورد اقبال عموم قرار میگیرد.

3- جویس سیب یخ رایپ ویپز RIPE VAPES APPLE FREEZ

جویس سیب یخ رایپ ویپز

جویس سیب یخ رایپ ویپز

جویس سیب یخ رایپ ویپز طعمی خنک و شیرین از سیب دارد. طعم سیب در این جویس بسیار طبیعی و تازه است و خنکی منتول، طعم را تکمیل می کند و حسی ناب و دلپذیری را به شما می دهد.

4- جویس انبه یخ رایپ ویپز Ripe Vapes Mango Freez

جویس انبه یخ رایپ ویپز

جویس انبه یخ رایپ ویپز

جویس انبه یخ رایپ ویپز، مانند یک قطعه هنری است که در آن، طعم شیرین و آبدار انبه، مانند یک رنگ گرم و صمیمی عمل می کند. خنکی ملایم منتول نیز مانند یک رنگ خنک و آرامش بخش، طعم انبه را تکمیل می کند. این ترکیب خلاقانه طعم ها، هر ویپری را مجذوب خود میکند.

5- جویس انگور یخ رایپ ویپز RIPE VAPES GRAPE FREEZ

RIPE VAPES GRAPE FREEZ JUICE

جویس انگور یخ رایپ ویپز با ترکیب لذت ‌بخش انگور و خنکی یخ، توجه ویپر ها را به خود جلب کرده است. مزه انگور در این جویس به قدری طبیعی است که با هر پاف احساس می کنید یک انگور شیرین و آبدار می خورید. طعم انگور به عنوان پایه عمل می کند و در بازدم، موجی از منتول با طراوت را تجربه خواهید کرد که نت های انگور را تکمیل می کند.

بهترین جویس های خنک برند نستی

 • 1- جویس انبه یخ نستی
 • 2- جویس هندوانه یخ نستی
 • 3- جویس منتول توباکو نستی

1- جویس انبه یخ نستی NASTY MODMATE MANGO ICE

جویس انبه یخ نستی Nasty Mango ICE

جویس انبه یخ نستی یکی از محبوب ترین جویس های میوه ای خنک در بازار است. این جویس با طعم انبه رسیده و خنکی دلچسب، تجربه ای بی نظیر از ویپینگ را به شما هدیه می دهد. نستی یکی از برند های معتبر تولید کننده جویس ویپ است. انواع جویس نستی را می توانید از فروشگاه آکو ویپ خریداری کنید.

2- جویس هندوانه یخ نستی Nasty Modmate Watermelon Ice

جویس هندوانه یخ نستی NASTY WATERMELON ICE

جویس هندوانه یخ نستی، یک جویس 100 درصد خنک و حرفه‌ای از برند نستی که ترکیب میوه خنک هندوانه و یخ را در کنارهم برای شما به وجود میاورد. این جویس 60 میلی گرمی است و با نیکوتین 3 میلی گرم عرضه میشود.

3- جویس منتول توباکو نستی Nasty ModMate Menthol Tobacco

خرید جویس منتول توباکو نستی | آکو ویپ

جویس منتول توباکو نستی یک جویس تنباکویی خنک برای ویپینگ. اگر به دنبال یک جویس خنک با طعم منتول و تنباکو هستید، جویس منتول توباکو نستی را به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین جویس های خنک برند ویگاد

 • 1- جویس بمب انبه یخ ویگاد
 • 2- جویس هندوانه یخ ویگاد
 • 3- جویس بمب سیب یخ ویگاد
 • 4- جویس بمب توت فرنگی یخ ویگاد
 • 5- جویس بمب انگور یخ ویگاد

1- جویس بمب انبه یخ ویگاد VGOD MANGO BOMB ICE

جویس-بمب-انبه-یخ-ویگاد

جویس بمب انبه یخ ویگاد یک جویس میوه ای و خنک با طعم انبه شیرین و یخ است. این جویس از ترکیب انبه های تازه و شیرین استوایی با یخ تولید شده است.

جویس بمب انبه یخ ویگاد برای استفاده در روزهای گرم تابستان عالی است و طعم خنک آن باعث می شود که احساس طراوت کنید. البته، این جویس آن قدر لذیذ و خوش طعم است که زمستان و تابستان نمی شناسد و برای هر فصلی مناسب است.

2- جویس هندوانه یخ ویگاد VGOD LUSHICE

خرید جویس هندوانه یخ ویگاد | آکو ویپ

جویس هندوانه یخ ویگاد، یک جویس ویپ خنک و خوشمزه از ویگاد که طعم واقعی میوه هندوانه را برای شما تداعی میکند. جویس ویپ هندوانه یخ ویگاد، ترکیبی از طعم شیرین هندوانه با خنکی یخ است و یکی از محبوب ترین جویس ها در جهان است. طعم هندوانه در این جویس بسیار طبیعی است، گویی که دارید یک لیوان آب هندوانه خنک می خورید.

3- جویس بمب سیب یخ ویگاد Vgod Apple Bomb Iced

جویس بمب سیب یخ ویگاد | آکو ویپ

جویس بمب سیب یخ ویگاد یکی از محبوب‌ ترین جویس‌ های برند آمریکایی VGOD است. این جویس طعمی دلنشین و میوه ‌ای از سیب ‌های ترش و شیرین، و پاستیل سیب خوش طعم را به همراه خنکی یخ برایتان به ارمغان می ‌آورد. با هر پاف، با ترکیبی وسوسه ‌انگیز از طعم‌ های ترش و شیرین و خنک مواجه می ‌شوید که حس سرزندگی را در شما بیدار میکند.

4- جویس بمب توت فرنگی یخ ویگاد vgod berry bomb iced

جویس بمب توت فرنگی یخ ویگاد | آکو ویپ

جویس توت فرنگی یخ ویگاد، شاهکاری از ترکیب طعم توت فرنگی رسیده و شیرین، همراه با طعم خنک یخ است. در ابتدا، طعم توت فرنگی را به طور کامل احساس می کنید. طعم شیرین و ترش توت فرنگی، با بافت آبنباتی و پاستیلی، ترکیبی لذیذ و جذاب را ایجاد می کند.

با هر بازدم، به آرامی خنکی یخ را حس می کنید و احساس می کنید تمام وجودتان لبریز از اکسیژن و انرژی شده است. اگر به دنبال جویس نیکوتین دار هستید که میزان نیکوتین آن خیلی زیاد نباشد و جایگزین خوبی برای قلیان باشد، این جویس را امتحان کنید.

5- جویس بمب انگور یخ ویگاد VGOD PURPLE BOMB ICED

VGOD PURPLE BOMB ICED juice

جویس بمب انگور یخ ویگاد، مثل بمبی از مزه شیرین انگور سیاه و یخ است. در اولین پاف، طعم شیرین و کمی ملس انگور سیاه شما را سوپرایز می کند و دهان شما را خوشمزه می کند. در پاف های بعدی، طعمی خنک و روح بخش، مزه انگور را تکمیل می کند و ماند نسیمی خنک در تابستان شما را خنک می کند.

بهترین جویس های خنک برند بازوکا

 • 1- جویس تمشک آبی یخ بازوکا
 • 2- جویس سیب سبز یخ بازوکا
 • 3- جویس انبه یخ بازوکا
 • 4- جویس توت فرنگی یخ بازوکا
 • 5- جویس انگور سیاه یخ بازوکا

1- جویس تمشک آبی یخ بازوکا Bazooka Blue Raspberry Ice

جویس تمشک آبی-یخ بازوکا

با یک کام از جویس تمشک آبی یخ بازوکا به خوبی طعم تمشک و هم طعم پاستیل میوه‌ای تمشک را احساس میکنید. البته که خنکی یخ را هم به این مجموعه اضافه کنید. جویس تمشک آبی یخ بازوکا یک طعم شیرین و خنک دارد.

در هر کام گرفتن، حس ترش و شیرینی که در بازدم حس می کنید، باعث می شود بزاق دهانتان ترشح شود. این طعم سبک است و هیچ احساس سوزشی در گلو ایجاد نمی کند.

2- جویس سیب سبز یخ بازوکا BAZOOKA GREEN APPLE ICE

خرید جویس-سیب-یخ-بازوکا

جویس سیب یخ بازوکا، یک جویس جذاب و خوش طعم که طعم میوه سیب سبز، پاستیل سیب سبز و خنکی یخ را در خود ترکیب کرده و در همان کام اول حس بی نظیری را به شما خواهد داد.

این جویس بازوکا متمایل به شیرین است و برای ویپرهای زیادی جذابیت دارد. تجربه طعمی از سیب سبز ترش یخی و آب نبات شیرین جویس سیب یخ بازوکا طعم ترش و شیرین دارد.

3- جویس انبه یخ بازوکا BAZOOKA MANGO ICE

جویس-انبه-یخ-بازوکا

جویس انبه یخ بازوکا، طعمی بی نظیر و منحصر به فرد از انبه استوایی رسیده و شیرین همراه با خنکی یخ را به شما هدیه می دهد. این جویس برای افراد سخت پسند بسیار عالی است. اگر به طعم های شیرین و خنک علاقه دارید، این جویس میتواند مناسب باشد.

4- جویس توت فرنگی یخ بازوکا BAZOOKA STRAWBERRY ICE

جویس توت فرنگی-یخ بازوکا | آکو ویپ

جویس توت فرنگی یخ بازوکا طعمی شیرین و ترش دارد. این جویس با طعم توت فرنگی تازه و خنک، می تواند یک تجربه ویپینگ بی ‌نظیر برای روزهای گرم تابستان باشد.

5- جویس انگور سیاه یخ بازوکا BAZOOKA GRAPE ICE

خرید جویس انگور سیاه یخ بازوکا | آکو ویپ

جویس انگور یخ بازوکا طعمی شگفت ‌انگیز برای روزهای گرم. لذت ویپینگ با جویس انگور یخ، مثل لذت نوشیدن یک آبمیوه خنک و خوشمزه با طعم انگور سیاه طبیعی و یخ‌ های خرد شده است. این جویس میوه ای برای روزهای گرم تابستان بسیار مناسب است، و می‌ تواند شما را حسابی سرحال کند و در کام اول عاشقش میشوید.

بهترین جویس های خنک برند دینر لیدی

 • 1- جویس پاستیل سیب یخ دینر لیدی
 • 2- جویس بلوبری یخ دینر لیدی
 • 3- جویس هندوانه یخ دینر لیدی

1- جویس پاستیل سیب یخ دینر لیدی Dinner Lady Apple Sours ice

جویس پاستیل سیب سبز یخ دینر لیدی | آکو ویپ

جویس سیب یخ دینر لیدی ترکیبی از سیب سبز ترش و پاستیل شیرین را ارائه میدهد. در هر پاف، ابتدا طعم سیب سبز ترش و تازه را با تمام وجود حس می کنید. بعد کم کم طعم شیرین پاستیل به کام شما اضافه می‌ شود. طعم پاستیل در این جویس دینر لیدی بسیار خوشمزه و لذت‌ بخش است و به سیب سبز کمک می‌ کند تا شیرینی خود را بیشتر نشان دهد.

2- جویس بلوبری یخ دینر لیدی DINNER LADY BLUE MENTHOL ICE

خرید جویس بلوبری یخ دینر لیدی | آکو ویپ

جویس بلوبری یخ دینر لیدی طعمی دلنشین و میوه‌ ای از بلوبری ‌های شیرین، همراه با خنکی یخ را به شما هدیه می دهد. با هر پاف، انفجاری از بلوبری های خوشمزه را در دهان خود حس می کنید. ولی این لذت همین جا تمام نمی شود. با هر بازدم، خنکی یخ هم به مزه بلوبری های محبوب اضافه می شود و تمام وجودتان را غرق لذت می کند.

3- جویس هندوانه یخ دینر لیدی dinner lady watermelon slices juice

خرید جویس هندوانه یخ دینر لیدی

جویس هندوانه یخ دینر لیدی یک ترکیب هنرمندانه از تازگی و شیرینی هندوانه با چاشنی یخ است. طعم هندوانه در این جویس به قدری دقیق و متعادل ترکیب شده که شیرینی طبیعی هندوانه را به زیبایی به تصویر می‌ کشد. علاوه بر این، حضور لایه‌ هایی از یخ باعث می ‌شود که تجربه ویپینگ تازه‌ تر و جذاب ‌تری داشته باشید.

بهترین جویس های خنک برند تویست

 • 1- جویس لیموناد توت فرنگی یخ تویست
 • 2- جویس هندوانه یخ تویست
 • 3- جویس تمشک آبی یخ تویست

1- جویس لیموناد توت فرنگی یخ تویست twist pink punch 0° juice

جویس لیموناد توت فرنگی یخ تویست twist pink punch 0° juice

جویس لیموناد توت فرنگی یخ تویست twist pink punch 0° juice

جویس لیموناد توت فرنگی یخ تویست با ترکیب طعم لیموناد تازه و توت فرنگی شیرین، به شما اجازه می‌دهد تا از یک ترکیب خنک و تازه لذت ببرید. همچنین، با اضافه کردن عصاره یخ به این ترکیب، برای شما یک تجربه بی‌نظیر ایجاد می‌شود. با ترکیب توت فرنگی، لیموناد و عصاره یخ، این محصول طمع خوش و مطبوعی را به شما ارائه می‌دهد که در روزهای گرم و آفتابی، بسیار مناسب است.

2- جویس هندوانه یخ تویست twist red 0° juice

جویس هندوانه یخ تویست twist red 0° juice

جویس هندوانه یخ تویست twist red 0° juice

جویس هندوانه یخ تویست کی از جذاب ترین جویس های میکس که از هندوانه شیرین و خنکی ملایم یخ ساخته شده است. این جویس از طعم عالی، میوه ای و خنکی دلپذیری برخوردار است.

طعم شیرین هندوانه رسیده به همراه مزه سرد و باطراوت یخ در این جویس تویست، حس شیرینی را بعد از استفاده از این محصول برایتان به ارمغان می آورد و در تمام طول روز بدون این که خسته شوید و یا طعم آن برای شما تکراری شود، از استفاده از این جویس لذت خواهید برد.

3- جویس تمشک آبی یخ تویست TWIST Blue Razz Iced

جویس تمشک آبی یخ تویست TWIST Blue Razz Iced

جویس تمشک آبی یخ تویست TWIST Blue Razz Iced

جویس تمشک آبی یخ تویست ترکیبی از طعم شیرین و ترش تمشک آبی با خنکی یخ است که حسی فوق ‌العاده را به شما منتقل می ‌کند. طعم تمشک آبی در این جویس ویپ باعث می ‌شود که شما تازگی و شیرینی تمشک آبی را در دهانتان احساس کنید.

وجود یخ در این جویس نقش مهمی دارد، زیرا با هر کام، احساس خنکی و تازگی را در دهان شما ایجاد می کند. در پاف اول، طعم تمشک آبی به طرز دلپذیری در دهان شما می ‌نشیند. در بازدم، خنکی یخ با طعم تمشک آبی ترکیب می شود و حسی تازه و دلنشین به آن می‌ بخشد.

جمع بندی

در این مطلب سعی شد تا بهترین و پرطرفدارترین جویس های خنک سال 2024 از نظر مشتریان و ویپرها به شما معرفی شود. اگر شما هم نظری درباره استفاده از این محصولات دارید یا جویس دیگری را امتحان کردید و برایتان جذاب بوده است به ما در قسمت نظرات بگویید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
آکو ویپ
آکو ویپ
آکو ویپ مشاور ویپینگ شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ارسال رایگان سفارشات با پیک فوری (1 الی 3 ساعته) برای خرید بالای 3 میلیون تومان در شهر تهران