آکو ویپ مشاور ویپینگ شماست

بهترین و پرفروش ترین جویس های میوه ای و تنباکویی 2024 از نظر ویپرها

عناوین محتوا

به این محتوا امتیاز بده

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین نظرات / 5. تعداد نظردهی:

بهترین و پرفروش ترین جویس های میوه ای و تنباکویی 2023 از نظر ویپرها

جویس چی بخرم؟!

برای ویپرها چه تازه کار و چه با سابقه همیشه انتخاب طعم جویس چالش بوده و خواهد بود. از آنجایی که برندهای بسیار متنوع و قدرتمندی در صنعت تولید و فروش جویس ویپ فعالیت میکنند. محصولات بسیار زیادی هم هستند که تولید شده اند و انتخاب را برای یک ویپر سخت میکند.

در این مطلب تلاش کردیم تا با جمع آوری اطلاعات مختلف از دنیای ویپینگ + نظرات و درخواست های مشتریان آکو ویپ + تجربه فروش خودمان، بهترین جویس های لاین میوه ای و تنباکویی را به شما معرفی کنیم که تجربه آنها شما را پشیمان نخواهد کرد.

این مطلب در مهر 1402 بروزرسانی شده و در طی زمان با بررسی و جمع آوری اطلاعات جدید، آپدیت میشود.

مطلب جداگانه ای برای بهترین و پرفروش ترین سالت نیکوتین ها هم تهیه و تولید شده که از این لینک قابل مطالعه است.

مطلب جداگانه ای برای بهترین جویس های خنک هم تهیه و تولید شده که از این لینک قابل مطالعه است.

بهترین جویس های میوه ای که باید تجربه کنید😉

best Fruit juices

 • 1-جویس تمشک آبی یخ بازوکا Bazooka Blue Raspberry Ice
 • 2-جویس پاستیل هندوانه یخ بازوکا BAZOOKA ICE WATERMELON
 • 3-جویس آبنبات ترش انگور فرنگی پشمک دکتر ویپز DR VAPES PINK REMIX
 • 4-جویس دو سیب قلیانی نستی SHISHA DOUBLE APPLE
 • 5-جویس بمب انگور یخ ویگاد VGOD PURPLE BOMB ICED
 • 6-جویس آدامس بادکنکی هلو دینرلیدی DINNER LADY PEACH BUBBLE
 • 7-جویس هندوانه یخ تویست twist red 0° juice

1-جویس تمشک آبی یخ بازوکا Bazooka Blue Raspberry Ice

جویس تمشک آبی-یخ بازوکا

جویس تمشک آبی یخ بازوکا Bazooka Blue Raspberry Ice

یک جویس ویپ که تداعی گر طعم تمشک آبی است. با یک کام از این جویس بازوکا به خوبی طعم تمشک و هم طعم پاستیل میوه‌ای تمشک را احساس میکنید. البته که خنکی یخ را هم به این مجموعه اضافه کنید. جویس تمشک آبی یخ بازوکا یک طعم شیرین و خنک دارد.

جویس تمشک آبی یخ بازوکا یک طعم شیرین و خنک دارد. در هر کام گرفتن، حس ترش و شیرینی که در بازدم حس می کنید، باعث می شود بزاق دهانتان ترشح شود. این طعم سبک است و هیچ احساس سوزشی در گلو ایجاد نمی کند.

2-جویس پاستیل هندوانه یخ بازوکا BAZOOKA ICE WATERMELON

جویس هندوانه یخ بازوکا | آکو ویپ

جویس پاستیل هندوانه یخ بازوکا BAZOOKA ICE WATERMELON

تازگی و خوشمزه گی که دنبالش هستید. جویس هندوانه یخ بازوکا یکی از پرطرفدارترین جویس های دنیای ویپینگ است که اکثر ویپرها تجربه استفاده از آن را دارند. این جویس از برند بازوکا است و ترکیبی از شیرینی و خوش طعمی هندوانه، پاستیل هندوانه و البته خنکی یخ است که میتواند طعمی بینظیر در دهان شما ایجاد کند.

با جویس پاستیل هندوانه یخ بازوکا با هر پاف دنیایی از خوشمزگی و لذت را تجربه کنید. این جویس با ترکیب هندوانه شیرین و یخ، به شما احساس سفرهای تابستانی ساحلی و نوشیدن یک لیوان آب هندوانه خنک را می دهد.

3-جویس آبنبات ترش انگور فرنگی پشمک دکتر ویپز DR VAPES PINK REMIX

جویس آبنبات ترش انگور فرنگی پشمک دکتر ویپز DR VAPES PINK REMIX

جویس آبنبات ترش انگور فرنگی پشمک دکتر ویپز DR VAPES PINK REMIX

یک جویس بی نظیر از برند محبوب دکتر ویپز که بالانس شده و دقیقا محبوب ویپرها است. این جویس ترکیبی بین ترش و شیرین دارد و از استفاده آن خسته نخواهید شد.

این جویس شامل ترکیب شیرینی پشمک، شیرینی نسبی بلک کارنت (میوه استوایی)، طعم ترش لیموناد و پاستیل میوه‌ای است. در نهایت یک طعم ترش و شیرین را در دهان خود احساس خواهید کرد.

طعمی جذاب و منحصر به‌ فرد با جویس آبنبات ترش انگور فرنگی پشمک دکتر ویپز. می توانید تصور کنید که این جویس چقدر متفاوت و خاص است؟

با جویس آبنبات ترش انگور فرنگی پشمک دکتر ویپز، به دنیایی از طعم آبنبات ترش، انگور فرنگی و پشمک قدم می گذارید. این جویس با ترکیبی بی نظیر، شما را به یک تجربه‌ ویپینگ متفاوت دعوت می‌ کند.

4-جویس دو سیب قلیانی نستی SHISHA DOUBLE APPLE

جویس دو سیب قلیانی نستی SHISHA DOUBLE APPLE

جویس دو سیب قلیانی نستی SHISHA DOUBLE APPLE

تجربه ‌ای ناب از طعم جویس دو سیب نستی. با جویس دو سیب نستی، با دنیایی از طعم واقعی دو سیب آشنا خواهید شد. برند نستی با تاکید بر تجربه‌ لذت ‌بخش و طعم‌ های متمایز، در دنیای ویپینگ جایگاه ویژه ‌ای دارد. جویس دو سیب نستی نمایانگر اصالت و کیفیت این برند است.

اگر به تنباکوی قلیانی دو سیب علاقه دارید، قطعا این طعم شما را متحیر خواهد کرد.

5-جویس بمب انگور یخ ویگاد VGOD PURPLE BOMB ICED

جویس بمب انگور یخ ویگاد VGOD PURPLE BOMB ICED

جویس بمب انگور یخ ویگاد VGOD PURPLE BOMB ICED

جویس بمب انگور یخ ویگاد، مثل بمبی از مزه شیرین انگور سیاه و یخ است. این جویس، با طعمی شیرین و پاستیلی از انگور سیاه، یک ویپینگ بی نظیر و لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

در اولین پاف، طعم شیرین و کمی ملس انگور سیاه شما را سوپرایز می کند و دهان شما را خوشمزه می کند. در پاف های بعدی، طعمی خنک و روح بخش، مزه انگور را تکمیل می کند و ماند نسیمی خنک در تابستان شما را خنک می کند.

6-جویس آدامس بادکنکی هلو دینرلیدی DINNER LADY PEACH BUBBLE

جویس آدامس بادکنکی هلو دینرلیدی DINNER LADY PEACH BUBBLE

جویس آدامس بادکنکی هلو دینرلیدی DINNER LADY PEACH BUBBLE

فکرش را بکنید، جویس با طعم آدامس بادکنکی و هلو، به نظر شما خیلی خوشمزه و دلچسب نیست؟ با جویس آدامس بادکنکی هلو دینرلیدی به دنیایی شیرین و میوه ای سفر کنید.

در پاف اول، مزه شیرین و دلپذیر آدامس بادکنکی شما را احاطه می کند. این طعم پرانرژی است و به سرعت حال و هوای شما را عوض می کند. در پاف بعدی، طعم میوه ای هلو به آرامی وارد صحنه می شود و ترکیبی بی نظیر و دلنشین ایجاد می کند.

جویس آدامس بادکنکی هلو، یکی از خلاقانه ترین جویس های برند دینر لیدی است و احساس طراوت و تازگی را به شما القا می کند.

7-جویس هندوانه یخ تویست twist red 0° juice

جویس هندوانه یخ تویست twist red 0° juice

جویس هندوانه یخ تویست twist red 0° juice

جویس هندوانه یخ تویست twist red 0° juice، از برند معتبر آمریکایی تویست (TWIST) است. این ایجویس یکی از جذاب ترین جویس های میکس که از هندوانه شیرین و خنکی ملایم یخ ساخته شده است. این جویس از طعم عالی، میوه ای و خنکی دلپذیری برخوردار است.

طعم شیرین هندوانه رسیده به همراه مزه سرد و باطراوت یخ، حس شیرینی را بعد از استفاده از این محصول برایتان به ارمغان می آورد و در تمام طول روز بدون این که خسته شوید و یا طعم آن برای شما تکراری شود، از استفاده از این جویس لذت خواهید برد.

فقط کافی است یکبار جویس هندوانه یخ تویست را استفاده کنید تا متوجه متفاوت بودن عطر و طعم این محصول بشوید.

بهترین جویس های تنباکویی که باید تجربه کنید😉

best Tobacco juices

 • 1-جویس تنباکو نعنا منتول توباکو نستی Nasty ModMate Menthol Tobacco
 • 2-جویس وی سی تی رایپ ویپز Ripe Vapes VCT
 • 3-جویس تنباکو آمریکایی نیکد NKD AMERICAN PATRIOTS
 • 4-جویس کوبانو سیلور ویگاد VGOD CUBANO SILVER
 • 5-جویس تنباکو قهوه خامه دینرلیدی DINNER LADY CAFE TOBACCO

1-جویس تنباکو نعنا منتول توباکو نستی Nasty ModMate Menthol Tobacco

جویس تنباکو نعنا منتول توباکو نستی Nasty ModMate Menthol Tobacco

جویس تنباکو نعنا منتول توباکو نستی Nasty ModMate Menthol Tobacco

جویس منتول توباکو نستی یک جویس تنباکویی خنک برای ویپینگ. اگر به دنبال یک جویس خنک با طعم منتول و تنباکو هستید، جویس منتول توباکو نستی را به شما پیشنهاد می کنیم.

2-جویس وی سی تی رایپ ویپز Ripe Vapes VCT

جویس وی سی تی تنباکو کارامل رایپ ویپز Ripe Vapes VCT

جویس وی سی تی تنباکو کارامل رایپ ویپز Ripe Vapes VCT

یک جویس از ترکیب سه مورد تلخی تنباکو، شیرینی خامه و عطر جذاب وانیل که در کل طعمی گرم و شیرین را برای شما تولید میکند. این طعم میتواند شما را برای مدت طولانی راضی نگه داشته و از کشیدن آن خسته نخواهید شد.

جویس وی سی تی رایپ ویپز، طعمی تنباکویی و شیرین دارد و می تواند برای ویپر هایی که به طعم تنباکو علاقه دارند، بسیار جذاب باشد.

3-جویس تنباکو آمریکایی نیکد NKD AMERICAN PATRIOTS

جویس تنباکو آمریکایی نیکد NKD AMERICAN PATRIOTS

جویس تنباکو آمریکایی نیکد NKD AMERICAN PATRIOTS

جویس تنباکو نیکد طعمی اصیل از تنباکو. این جویس با ترکیب دقیق تنباکو و ترکیبات خاص، تجربه‌ ویپینگ متفاوت و بی نقص را برای شما رم خواهد زد. جویس American Patriots از عطر و رایحه اصیل و تلخ تنباکوی آمریکایی ساخته شده است.

4-جویس کوبانو سیلور ویگاد VGOD CUBANO SILVER

جویس کوبانو سیلور ویگاد VGOD CUBANO SILVER

جویس کوبانو سیلور ویگاد VGOD CUBANO SILVER

جویس کوبانو سیلور ویگاد یک طعم تنباکویی و دسری خاص است که با طعم اولیه تنباکو تلخ کوبایی و در ادامه طعم شیرین کارامل و کاستارد، خاطره ویپینگ فراموش نشدنی را در ذهن شما حک می کند.

جویس کوبانو سیلور ویگاد، میکسی از طعم سیگار برگ، تنباکوی کوبایی، کاستارد وانیلی، کارامل شیرین و عسل می باشد که طعم آن را در هیچ جویسی نچشیده اید. این جویس تلخ و شیرین، نزدیک ترین و لذت بخش ترین طعم به تنباکو واقعی را دارد و برای علاقه مندان به طعم تنباکوی سیگار بسیار جذاب است.

جویس برند ویگاد معروف هستند و اکثر ویپرها تجربه استفاده این محصولات را داشته اند. اما سری کوبانو آن یکی از جذاب ترین محصولاتش بوده که با نام های سیلور، بلک و… شناخته شده هستند.

این محصول جویسی است از ترکیب تنباکوی درجه یک کوبایی با عسل، خامه، کارامل و وانیل که ترکیبی بسیار جذاب و بی رقیب است. اگر علاقه دارید تا هم طعم تنباکو را داشته باشید و هم طعم های دسری را دوست دارید، این جویس یکی از بهترین تجربه های شما خواهد بود.

5-جویس تنباکو قهوه خامه دینرلیدی DINNER LADY CAFE TOBACCO

جویس تنباکو قهوه خامه دینرلیدی DINNER LADY CAFE TOBACCO

جویس تنباکو قهوه خامه دینرلیدی DINNER LADY CAFE TOBACCO

جویس تنباکو قهوه خامه دینرلیدی، از مجموعه Dinner Lady یک تجربه‌ جدید و خاص از دنیای جذاب ویپینگ است. این مایع ویپینگ با طعمی اصیل و متفاوت به شما این امکان را می ‌دهد تا از تلفیق سه عنصر جذاب و ویژه، یعنی تنباکو تازه و معطر به همراه قهوه دلنشین و خامه‌ نرم و لذیذ، لذت ببرید.

در لحظه‌ اول، عطر گرم و دلنشین تنباکو شما را در آغوش می ‌گیرد. بعد، شما با طعم و عطر قهوه، که با طعمی تلخ و ملایم در دهانتان می‌ پیچد، غرق می شوید. طعمی که یاد آور یک فنجان قهوه داغ و تازه دم در یک صبح سرد زمستانی است.

اما اوج این تجربه در لحظه ‌ای است که اضافه شدن طعم خامه‌ لذیذ و نرم به قهوه، تبدیل به یک شیرینی دلپذیر و وسوسه کننده می ‌شود. خامه با انعطاف پذیری خود به قهوه می ‌پیوندد و این دو نه تنها متضاد نیستند، بلکه مکمل یکدیگر می ‌شوند.

وجود خامه در این جویس، تلخی تنباکو را ملایم می ‌کند و طعمی دلپذیر و دوست ‌داشتنی به جویس می ‌دهد. جویس تنباکو قهوه خامه دینرلیدی، ترکیبی جادویی و وسوسه ‌انگیز از طعم‌ های گرم و دلپذیر است که از آن سیر نمی شوید.

جمع بندی

در این مطلب سعی شد تا بهترین و پرطرفدارترین جویس های سال 2024 از نظر مشتریان و ویپرهای به شما معرفی شود. اگر شما هم نظری درباره استفاده از این محصولات دارید یا جویس دیگری را امتحان کردید و برایتان جذاب بوده است به ما در قسمت نظرات بگویید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
آکو ویپ
آکو ویپ
آکو ویپ مشاور ویپینگ شماست

دیدگاهی در مورد “بهترین و پرفروش ترین جویس های میوه ای و تنباکویی 2024 از نظر ویپرها

 1. ماهان گفت:

  سلام اون جویس ترش و شیرین یعنی کمی شیرینیه؟؟؟؟

  1. آکو ویپ گفت:

   سلام بله طعم ملس داره

 2. مهرداد گفت:

  سلام پس اینطور که پیداست این طعم شیرینی روهمه جویسها دارن ….
  من دنبال جویسی میگردم که شیرینی نداشته باشه

  1. آکو ویپ گفت:

   سلام باید از لاین تنباکویی ها اونایی رو انتخاب کنید که تنباکو خالص هستن و ترکیب دسری ندارن

   https://akovape2.com/product-tag/tobacco-juice/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید